V případě zapomenutého hesla žáka postupujte následovně:

Na stránkách naší školy www.zsnova.cz v záložce Škola OnLine přejděte na odkaz Přihlášení pro zaměstnance a žáky.

Z nabídky vyberte Přihlásit přes účet Microsoft:

přihl._MS.jpg

Do přihlašovacího řádku napište váš účet Microsoft (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), který používáte při přihlašování do Microsoft Teams:

přihlášení_microsoft.jpg

Dále budete vyzváni k vložení hesla. Pokud si heslo nepamatujete, nebo nefunguje, zkontrolujte ještě jednou přihlašovací údaje žáka.

V případě neúspěchu zvolte možno Nepamatuji si svoje heslo

Žádost o restartování hesla bude odeslána našemu administrátovi a po vygenerování nového bude předáno třídnímu učiteli.

V případě zapomenutého hesla rodiče postupujte následovně:

Na stránkách naší školy www.zsnova.cz v záložce Škola OnLine přejděte na odkaz Přihlášení pro rodiče.

Pokud se Vám opakovaně nepovede zadat úspěšně přihlašovací údaje, přejděte na odkaz Zapomenuté heslo a pokračujte dle návodu.

Snímek_obrazovky_42_LI.jpgSnímek_obrazovky_43_LI.jpg

Žáci se přihlašují pomocí již existujícího účtu Microsoft.

Jedná se účet (přihlašovací jméno) a heslo, který žáci používají pro přihlášení do aplikace Microsoft Teams.

Postup přihlášení:

Na stránkách naší školy www.zsnova.cz v záložce Škola OnLine přejděte na odkaz Přihlášení pro zaměstnance a žáky.

Z nabídky vyberte Přihlásit přes účet Microsoft:

přihl._MS.jpg

přihlášení_microsoft.jpg

Dále budete vyzváni k vložení hesla - opět stejné heslo jako do Microsoft Teams:

heslo_LI.jpg

Poté budete přihlášeni do aplikace Škola OnLine a můžete ji začít používat.

Aplikace v mobilním telefonu

Při přihlášení do Školy OnLine prostřednictvím účtu Microsoft se nelze v tuto chvíli do mobilní aplikace přihlásit.

Vývojáři společnosti Škola OnLine pracují na nápravě a o možnosti přihlášení vás budeme informovat.

Zákonní zástupci se přihlašují pomocí PINu (desetimístný kód), který obdržely jejich děti od svých třídních učitelů.

Postup přihlášení:

Na stránkách naší školy www.zsnova.cz v záložce Škola OnLine přejděte na odkaz Přihlášení pro rodiče.

Z nabídky vyberte Registrace žáků a rodičů

přihl._rodiče.jpg

Pokračujte na Přejít na ověření PINu:

úvodní_stránka.jpg

Vyplňte jméno a příjmení (použijte začáteční velká písmena, háčky, čárky)

Vložte 10 místný PIN a opište kontrolní řetězec.

ověření_PINu.jpg

Po stisknutí Ověřit PIN a přejít na volbu přihlašovacích údajů si zvolíte uživatelské jméno a heslo, které budete používat při přihlašování do Školy OnLine.

Aplikaci můžete používat i v mobilní telefonu. Ke stažení ZDE.

Vážení rodiče a žáci,

od začátku tohoto školního roku postupně najíždíme na aplikaci Škola OnLine. Aplikace je určena učitelům, žákům a jejich zákonným zástupcům. Umožňuje jim zdarma jednoduchý, bezpečný a rychlý přístup k informacím o docházce, prospěchu a dalších aktivitách ve škole.

Hlavní funkce aplikace Škola OnLine/dm Software:

• kontrola průběžného a závěrečného hodnocení včetně chování
  • kontrola absence a její omlouvání
  • zobrazení rozvrhu včetně suplování
  • přehled probraného učiva
  • elektronická komunikace mezi žákem/zákonným zástupcem a učitelem
  • přístup k elektronickým materiálům a možnost jejich stahování
  • a mnoho dalšího

Systém je pro všechny zúčastněné novým prostředím a proto prosíme o trpělivost a schovívavost při jeho spouštění.

Děkujeme za spolupráci.