Postup přihlášení pro žáky

Žáci se přihlašují pomocí již existujícího účtu Microsoft.

Jedná se účet (přihlašovací jméno) a heslo, který žáci používají pro přihlášení do aplikace Microsoft Teams.

Postup přihlášení:

Na stránkách naší školy www.zsnova.cz v záložce Škola OnLine přejděte na odkaz Přihlášení pro zaměstnance a žáky.

Z nabídky vyberte Přihlásit přes účet Microsoft:

přihl._MS.jpg

Do přihlašovacího řádku napište váš účet Microsoft (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), který používáte při přihlašování do Microsoft Teams:

přihlášení_microsoft.jpg

Dále budete vyzváni k vložení hesla - opět stejné heslo jako do Microsoft Teams:

heslo_LI.jpg

Poté budete přihlášeni do aplikace Škola OnLine a můžete ji začít používat.

Aplikace v mobilním telefonu

Při přihlášení do Školy OnLine prostřednictvím účtu Microsoft se nelze v tuto chvíli do mobilní aplikace přihlásit.

Vývojáři společnosti Škola OnLine pracují na nápravě a o možnosti přihlášení vás budeme informovat.