Jídelníček on line
strava

Přihlášení do systému
strava

Ceny obědů (změna od 01.09.2022)

žák v daném školním roce (do 31.08.) dovrší věk

7 až 10 let = 26,- Kč
11 až 14 let = 29,- Kč
15 let a více = 32,- Kč

cizí strávníci = 63,- Kč

Odhlašování - přihlašování obědů

- časový interval k odhlašování a přihlašování obědů. Úkon je možné učinit nejpozději do 14:00 hod. předchozího dne, na který se provádí. Buď telefonicky, osobně nebo přes aplikaci https://www.strava.cz/strava/
- telefonicky: +420 606 045 164
- osobně ráno u vedoucího jídelny

V případě onemocnění je možno první den nemoci vyzvednout oběd v jídelně do vlastních čistých jídlonosičů v čase 11,30 - 11,45 hod.

Přihláška k bezhotovostní platbě

Stravné se ve školní jídelně může platit bezhotovostně, inkasem z účtu.
Zároveň je možné odhlašovat a přihlašovat obědy na internetu.

Pokud chcete tuto službu začít využívat, řiďte se následujícím postupem

1. Vyplníte přihlášku k bezhotovostní platbě – souhlas s inkasem (ke stažení zde nebo k vyzvednutí u vedoucí školní jídelny). Po odevzdání tohoto formuláře vedoucí školní jídelny obdržíte přihlašovací údaje do internetu.
  2. Na základě těchto údajů si povolíte inkaso ve prospěch školy. Inkasní limit si nastavte ve výši obvyklých plateb ve školní jídelně s dostatečnou rezervou.
  3. Na začátku měsíce dojde k inkasu na celý měsíc, takže obědy budou automaticky přihlášeny na celý měsíc, vy si je můžete na internetu odhlašovat podle potřeby.
  4. Eventuální přeplatky budou odečteny z inkasa na další měsíc.
  5. V případě odchodu dítěte ze školy (přehlášení na jinou školu) musí zákonný zástupce tuto záležitost nahlásit vedoucí školní jídelny a zrušit si povolené inkaso na svém účtu.

V případě, že strávník nebude mít kartičku pro odběr stravy, může mu být výdej stravy odmítnut.
Dobrou chuť! :-)

skolnijidelna {zavináč} zsnova.cz

Veškeré další informace naleznete ve Směrnici o stravování 2021 nebo ve škole na nástěnkách školní jídleny.

It's good to have a lot of money... And you can get it at crash crypto game!