Zapomenuté heslo žáka a rodiče

V případě zapomenutého hesla žáka postupujte následovně:

Na stránkách naší školy www.zsnova.cz v záložce Škola OnLine přejděte na odkaz Přihlášení pro zaměstnance a žáky.

Z nabídky vyberte Přihlásit přes účet Microsoft:

přihl._MS.jpg

Do přihlašovacího řádku napište váš účet Microsoft (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), který používáte při přihlašování do Microsoft Teams:

přihlášení_microsoft.jpg

Dále budete vyzváni k vložení hesla. Pokud si heslo nepamatujete, nebo nefunguje, zkontrolujte ještě jednou přihlašovací údaje žáka.

V případě neúspěchu zvolte možno Nepamatuji si svoje heslo

Žádost o restartování hesla bude odeslána našemu administrátovi a po vygenerování nového bude předáno třídnímu učiteli.

V případě zapomenutého hesla rodiče postupujte následovně:

Na stránkách naší školy www.zsnova.cz v záložce Škola OnLine přejděte na odkaz Přihlášení pro rodiče.

Pokud se Vám opakovaně nepovede zadat úspěšně přihlašovací údaje, přejděte na odkaz Zapomenuté heslo a pokračujte dle návodu.

Snímek_obrazovky_42_LI.jpgSnímek_obrazovky_43_LI.jpg