vysvedceni-580x366.jpg

vzhledem k omezení osobní přítomnosti žáků na vyučování, ministerstvo školství prodloužilo termín pro předání vysvědčení nebo výpisu z vysvědčení až na dobu, kdy bude účast žáků na vyučování možná.

Žáci 1. a 2. tříd obdrží výpis z vysvědčení v rámci vyučování ve čtvrtek 28. ledna 2021.

V ostatních třídách předají třídní učitelé obsah výpisu z vysvědčení žákům prostřednictvím výukové platformy Teams.

Vytištěný výpis z vysvědčení předáme žákům nejpozději třetí vyučovací den po návratu do školy.

Bližší informace k rozsahu a termínu návratu žáků do školy by měly být známé ve středu 27. ledna.

vzhledem k neustále se vyvíjející a měnící epidemiologické situaci a k nejasnému termínu návratu žáků do škol, Vás žádáme o sledování našich www stránek v záložce Přijímací řízení na SŠ a aktualitách.

Budeme upřesňovat případné změny v termínech důležitých pro hladké zvládnutí přípravy k přijímacímu řízení.

Termín odevzdání Podkladů pro přihlášku na střední školu se posouvá na dobu umožnění osobní účasti žáků ve škole.

Děkujeme za pochopení.

Dne 14. 01. 2021 se koná online burza škol v Ústeckém kraji !!!

Odkaz: BURZA ŠKOL V ÚSTECKÉM KRAJI

Od pondělí 04. 01. 2021 bude probíhat ve škole výuka pouze žáků 1. a 2. tříd a to v rozsahu od 8:00 do11:45 hod. Důvodem je, že někteří vyučující vyučují distančně.

U ostatních tříd (3. - 9. třída) probíhá distanční výuka - sledujte prosím Microsoft Teams.

Upozorňujeme na povinnost používání ochrany nosu a úst ve všech prostorách škol a školských zařízení.

Provoz školní družiny je zajištěn v odděleních po jednotlivých třídách.

Stravování je umožněno, provoz školní jídelny bude zajištěn v tomto režimu:

Pro žáky s osobní přítomností ve škole (1. a 2. třída) bude strava automaticky přihlášena.

Žákům s distančním vzděláváním (3. - 9. třída) bude strava automaticky odhlášena. V případě zájmu o stravování je možno stravu opětovně přihlásit. Odběr stravy bude umožněn do vlastních jídlonosičů a to výhradně v čase 11:30 - 11:45 hod.

Informace MŠMT k provozu škol od 04..01. 2021

vzhledem k měnící se epidemiologické situaci a s tím související účasti dětí ve školní družině je posunut termín úhrady úplaty za 2. pololetí do 28. 02. 2021.

Úplatu zatím nehraďte, její výše bude upřesněna po dopočítání účasti v 1. pololetí - tzn. v prvním únorovém týdnu.

Děkujeme za pochopení.