logo TOP texty

IMG_5857.JPG

 

V úterý jsme zapisovali naše budoucí prvňáčky.

Výsledek zápisu naleznete v elektronickém systému ZDE nebo v záložce Zápis do ZŠ .

Všem děkujeme za hladký průběh zápisu, přijatým prvňáčkůmgratulujeme a těšíme se na ně 2. září.

Na jejich rodiče již 6. června v 16:00 hod. na informativní schůzce.

I v měsíci březnu jsme absolvovali nespočet vzdělávacích, kulturních a sportovních akcí nad rámec běžné výuky. 

Fotografie a komentáře k akcím naleznete na našich FB stránkách. - k dispozici i na stránkách vpravo dole, bez nutnosti přihlášení.

 

Přehled akcí v měsíci BŘEZEN 24        
                         
Den Čas Akce Třídy                  
pátek 01.03. 8:00-11:45 Návštěva ČRoSEVER IX.A
pondělí 04.03. - pátek 08.03.   Jarní prázdniny všechny
   
úterý 12.03. 8:00-9:40 Finanční gramotnost IX.B
9:00-11:00 Výukový program ZOO III.A
9:55-11:45 Finanční gramotnost IX.A
středa 13.03. 8:00-10:40 Návštěva knihovny VI.C
8:55-9:40 Pohádkopísňostroj I.A   I.B I.C   II.A   II.B    
9:55-10:40 Pohádkopísňostroj III.A   III.B III.C   IV.A   IV.B    
11:00-11:45 The Beatles I. V.A   V.B VI.A   VI.B   VI.C    
11:55-12:40 The Beatles II. IX.A   IX.B IX.C   VII.A   VII.B   VII.C
    VIII.A   VIII.B              
pátek 15.03. 8:00-10:40 Recyklohraní IX.A   IX.B              
8:00-13:35 Návštěva kuželny VII.A   VII.B VII.C            
17:00-23:59 Noc s Andersenem III. A IV. Třídy            
                       
sobota 16.03. 0:00-9:00 Noc s Andersenem III. A IV. Třídy            
                       
pondělí 18.03. 8:00-10:40 Návštěva knihovny III.C
9:55-12:40 Návštěva knihovny III.A
9:55-12:40 Dopravní výchova II IV.A
úterý 19.03. 8:00-10:40 Návštěva knihovny I.A
8:00-15:40 IQ Landia Liberec VI.C
9:55-12:40 Dopravní výchova II IV.B
9:55-12:40 Návštěva knihovny IV.A
15:30-16:30 Schůzka s rodiči předškoláků - MŠ Kameňáček                    
středa 20.03. 8:00-10:40 Návštěva knihovny III.B
8:00-11:45 Festival Jeden svět - Hraničář VII.A   VII.B VII.C   VIII.A   VIII.B
9:55-12:40 Návštěva knihovny IV.B
čtvrtek 21.03. 8:00-10:40 Návštěva knihovny VI.A
pátek 22.03. 8:00-11:45 Laboratoře GymJat VIII.A VIII.B              
dopoledne Matematický klokan - školní kolo I. a II. stupeň
17:00-23:59 Noc s Andersenem II. stupeň
   
sobota 23.03. 0:00-9:00 Noc s Andersenem II. stupeň
   
pondělí 25.03. 8:00-10:40 Festival Jeden svět - Hraničář VI.A   VI.B VI.C            
8:00-10:40 Návštěva knihovny I.B
9:55-12:40 Návštěva knihovny I.C
úterý 26.03. 8:55-11:45 Muzeum - výukový program IV.B
14:00-17:00 Den otevřených dveří                    
                       
                       
středa 27.03. 8:55-11:45 Muzeum - výukový program IV.A
čtvrtek 28.03. 7:10-19:15 Velikonoční prázdniny všechny