Jídelníček on line
strava

Přihlášení do systému
strava

od nového školního roku 2021/22 došlo k několika změnám:
1. Změny cen za obědy (přehled uveden níže)
2. Časový interval k odhlašování a přihlašování obědů. Úkon je možné učinit nejpozději do 14:00 hod. předchozího dne, na který se provádí. Buď telefonicky, osobně nebo přes aplikaci https://www.strava.cz/strava/
3. Žáci používají k odebrání stravy čipové karty. V případě, že strávník nemá čipovou kartu, může mu být výdej stravy odmítnut.
Pokud dojde ke ztrátě nebo poškození čipové karty, lze si ráno (7.00-8.00 hod.) zajistit náhradní stravenku, buď osobně, nebo telefonicky a následující den si zakoupit novou u vedoucí jídelny.

Veškeré další informace naleznete ve Směrnici o stravování 2021 nebo ve škole na nástěnkách školní jídleny.

Odhlašování - přihlašování obědů

- telefonicky: +420 606 045 164
- osobně ráno u vedoucího jídelny
Nejpozději do 14,00 hod. předchozího dne, na který je úkon prováděn.
V případě onemocnění je možno první den nemoci vyzvednout oběd v jídelně do vlastních čistých jídlonosičů v čase 11,30 - 11,45 hod.

Přihláška k bezhotovostní platbě

Stravné se ve školní jídelně může platit bezhotovostně, inkasem z účtu.
Zároveň je možné odhlašovat a přihlašovat obědy na internetu.

Pokud chcete tuto službu začít využívat, řiďte se následujícím postupem

1. Vyplníte přihlášku k bezhotovostní platbě – souhlas s inkasem (ke stažení zde nebo k vyzvednutí u vedoucí školní jídelny). Po odevzdání tohoto formuláře vedoucí školní jídelny obdržíte přihlašovací údaje do internetu.
  2. Na základě těchto údajů si povolíte inkaso ve prospěch školy. Inkasní limit si nastavte ve výši obvyklých plateb ve školní jídelně s dostatečnou rezervou.
  3. Na začátku měsíce dojde k inkasu na celý měsíc, takže obědy budou automaticky přihlášeny na celý měsíc, vy si je můžete na internetu odhlašovat podle potřeby.
  4. Eventuální přeplatky budou odečteny z inkasa na další měsíc.
  5. V případě odchodu dítěte ze školy (přehlášení na jinou školu) musí zákonný zástupce tuto záležitost nahlásit vedoucí školní jídelny a zrušit si povolené inkaso na svém účtu.

V případě, že strávník nebude mít kartičku pro odběr stravy, nebude mu oběd vydán.
Dobrou chuť! :-)

skolnijidelna {zavináč} zsnova.cz

Ceny obědů (změna od 01.09.2021)

žák v daném školním roce (do 31.08.) dovrší věk