logo TOP texty

Pracovníci školy

Vedení školy

Telefon

zařazení

e-mail

Kolský Martin 22 ředitel Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Brablcová Dana 25 zást. ředitele Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bičánková Yveta 21 admin. prac. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Heverochová Hana 32 admin. prac.  
Bartoň Miroslav 31 školník  
Bielak Milan 23 vedoucí ŠJ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Učitelé

     
Bajáková Lucie 24 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bučková Nikola 24 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Holešovská Marcela 24 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Hynková Petra 30 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kohout Jan 29 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kohoutová Blanka 24 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Koucká Simona 40 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Krajdlová Petra 37 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lejčková Marie 35 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Limrová Jana 35 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mašitová Iva 41 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Matoušek Josef 39 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pašek Lukáš 41 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pechová Lidmila 34 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pok Petr 37 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Polák Pavel 30 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Smolíková Helena 38 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Smyčková Renata 29 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Soukupová Helena 24 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Stará Pavlína 35 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Šolcová Monika 24 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Štekrová Karolína 34 nebo 33 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Švecová Zdeňka 24 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tokarská Adéla 40 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tvrdíková Zuzana 37 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vinšová Petra 37 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zápotočný Vladimír 26 uč. ZŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Vychovatelky

     
Arnoldová Lenka 24 nebo 28 vych. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bradová Ivana 28 vych. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Píchová Petra 28 vych. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Orságová Marie 28 vych. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výchovný poradce pro první stupeň - Mgr. Marie Lejčková *
Výchovný poradce pro druhý stupeň - Mgr. Iva Mašitová *
Metodik primární prevence - Mgr. Lidmila Pechová *

* Konzultace po vzájemné dohodě

 

1. stupeň

2.stupeň

netřídní učitelé

1.A Marcela Holešovská
1.B Marie Lejčková
2.A Jana Limrová
2.B Pavlína Stará
3.A Helena Soukupová
3.B Lucie Bajáková
3.C Nikola Bučková
4.A Blanka Kohoutová
4.B Zdenka Švecová
5.A Karolína Štekrová
5.B Lidmila Pechová
5.C. Petra Hynková
6.A Iva Mašitová
6.B Simona Koucká
7.A Petra Krajdlová
7.B Pavel Polák
8.A Petra Vinšová
8.B Josef Matoušek
9.A Renata Smyčková
9.B Jan Kohout
Petr Pok
Lukáš Pašek
Helena Smolíková
Adéla Tokarská
Zuzana Tvrdíková
Vladimír Zápotočný
Šárka Tauberová
Milena Vavrochová