Dějepisná olympiáda
39. ročník
 

školní rok 2009/2010 -  I. kategorie

 

Výsledková listina školního kola

umístění

příjmení a jméno

počet bodů

1.

Jeník Tomáš

61

2.

Nedělka Ondřej

53

3.-4.

Mottl Martin

52

 

Poláková Denisa

52

5.

Kolářová Zlata

48

6.

Šašek Jiří

46

7.

Suda Richard

44

8.

Macková Nikola

42

9.

Severová Barbora

41

10.-11.

Kraus Daniel

40

 

Votava Karel

40

12.

Rott Tomáš

38

13.

Málek Karel

36

14.

Michalec Tomáš

36

15.

Uxa Filip

33

16.

Vavroch Filip

32

17.

Dimmerová Kristýna

29

18.

Rauchfus Jan

29

 

Tomáš Jeník postupuje do okresního kola soutěže. Zlom vaz!

 

Dům dětí a mládeže W. Churchilla 8, Ústí nad Labem 400 01

Výsledková listina

Soutěž: 39. ročník Dějepisné olympiády

Postupové kolo: okresní

Místo konání: Dům dětí a mládeže, W. Churchilla 8, Ústí nad Labem

Datum konání: 27. 1. 2010

Celkový počet bodů:    100                                                                 počet soutěžících: 20

Umístění

Jméno a příjmení

Adresa školy

Počet získaných bodů

1

Ondřej Štětka

Gymnázium dr.V.Šmejkala

88

2

Anežka Berkmanová

Gymnázium Jateční

82

3

Tomáš Jeník

ZŠ Nová

81

4

Hachran Jan

Gymnázium Jateční

74

5

Jiří Straněk

ZŠ E.Krásnohorské

70

6

Jan Prokůpek

Gymnázium Jateční

63

7

Radek Žídek

ZŠ Mírová

61

7

Zuzana Kadlecová

ZŠ a MŠ SNP

61

8

Michaela Nežerná

Gymnázium dr.V.Šmejkala

60

8

Stanislav Remeš

ZŠ Rabasova

60

9

Radomír Vaněk

ZŠ Vinařská

59

10

Kristýna Adámková

ZŠ E.Krásnohorské

52

11

Veeronika Žejdlová

ZŠ Stříbrnická

50

12

Hana Houdková

ZŠ České mládeže

45

13

Petr Richter

ZŠ Hluboká

41

13

Pavlína Matysová

ZŠ Karla IV.

41

14

Pavel Vajnar

ZŠ České mládeže

40

14

Lenka Christianová

ZŠ Hluboká

40

15

Martin Elmerich

ZŠ Hlavní

36

16

Nikola Petráčková

ZŠ Karla IV.

35

Tím ovšem Tomášův úspěch nekončí.
Zúčastnil se  krajského kola, kde obsadil v konkurenci žáků z gymnázií a ZŠ celého kraje 1. místo  a postupuje do celostátního kola v Brně

 

 

 
Ve dnech 24.5-28.5.se  zúčastnil celostátního kola 39. ročníku Dějepisné olympiády.
Podmínkou účasti bylo vytvoření informačního panelu a práce,v níž Tomáš musel popsat a vysvětlit postup při vypracování informačního panelu.
Během týdenního soustředění se, kromě soutěže a prezentace panelu,konaly historické exkurze, zábavné hry, scénky apod.
Podle slov Tomáše, byl celý týden velmi pestrý a zajímavý, měl být vlastně pro všechny účastníky nejen soutěží, ale i jakousi odměnou.
Tomáš mezi 34. soutěžícími obsadil pěkné 10.místo a ukázal tak, že má v dějepise nadprůměrné vědomosti a schopnosti.
 

zpět